Akční nabídka stavebních materiálů

Vyberte si vše, co potřebujete za nejlepší ceny

Vyberte si z akčního sortimentu stavebního materiálu

Pálená cihla – prověřená kvalita

Cihla patří mezi hrstku stavebních materiálů, které v současné době dokážou splnit většinu požadavků na rodinný dům. Cihla navíc oproti jiným dosahuje dobrých výsledků již po generace. Dům z cihel zajišťuje zdravé bydlení a přináší jeho obyvatelům komplexní řešení.

Pálená cihla je dnes charakterizována jako promyšlený, neustále se zdokonalující velkoformátový blok, který svou konstrukcí nabízí mimořádné a užitné vlastnosti.. Cihly však nejsou jen osvědčeným materiálem, ale také zdravým stavebním materiálem, což potvrzují i vědecké studie realizované Státním zdravotnickým ústavem (SZÚ).

Vyberte si z nabídky cihel za výhodné ceny

Porotherm 50 EKO+ Profi P8/P6

Cihly broušené Porotherm 50 EKO+ Profi jsou určené pro omítané jednovrstvé obvodové nosné i nenosné zdivo tloušťky 500 mm s velmi vysokými nároky na tepelný odpor a tepelnou akumulaci stěny. Zdění se provádí na maltu pro tenké spáry.

Vlastnosti: tepelněizolační cihla, pro zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 8 MPa, součinitel prostupu tepla 0,17 W/m2K, hmotnost 21 kg, spotřeba 16 ks/m2, rozměr 500×248×249 mm, 40 ks/pal.

500 × 248 × 249 mm

98,- s DPH / ks (Min. objednávka je 18 palet)

Běžná cena 160,- / ks

Jedná se o cihly II. jakosti – trhliny na laťovém zazubení, drobné poškození.

Porotherm 44 EKO+ Profi P8

Cihly broušené Porotherm 44 EKO+ Profi jsou určené pro omítané jednovrstvé obvodové nosné i nenosné zdivo tloušťky 440 mm s velmi vysokými nároky na tepelný odpor a tepelnou akumulaci stěny. Zdění se provádí na maltu pro tenké spáry.

Vlastnosti: tepelněizolační cihla, pro zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 8 MPa, součinitel prostupu tepla 0,21 W/m2K, hmotnost 18,3 kg, spotřeba 16 ks/m2, rozměr 440×248×249 mm, 60 ks/pal.

440 × 248 × 249 mm

78,- s DPH / ks

Běžná cena 141,- / ks

Jedná se o cihly II. jakosti – trhliny na laťovém zazubení, drobné poškozeníOstatní parametry cihly jsou v jakosti I.

Porotherm 30 Profi P10

Cihly broušené Porotherm 30 Profi jsou určené pro omítané jednovrstvé vnitřní i vnější nosné zdivo tloušťky 300 mm. Lze je též použít pro vnitřní nosnou část vrstveného zdiva v kombinaci s tepelným izolantem a případně s dalšími cihelnými materiály tvořícími vnější ochrannou část vrstveného zdiva. Ke zdění těchto cihel se používá speciální malta pro tenké spáry.

Vlastnosti: tepelněizolační cihla, pro zdění na tenkovrstvou maltu, pevnost v tlaku 8 MPa, součinitel prostupu tepla 0,17 W/m2K, hmotnost 21 kg, spotřeba 16 ks/m2, rozměr 500×248×249 mm, 40 ks/pal.

300 × 248 × 249 mm

51,- s DPH / ks

Běžná cena 92,- / ks

Jedná se o cihly II. jakosti, broušená hrana cihly je vychýlena o 2.mm, kvalita cihly je v jakosti I. Pevnost P10

LEIERPLAN 38 P10

Keramická tvárnice vhodná na zhotovení hrubých obvodových nosných a výplňových stěn skeletových konstrukcí a vnitřních nosných stěn tloušťky 380 mm. Pro tyto zdící tvárnice, díky provedení na pero a drážku, není potřebné vytvářet styčnou spáru. Toto rešení šetří materiál. Doporučené použití zdícího prvku je na tenkou vrstvu lepící malty, nebo na tenkovrstvé lepidlo.

380 x 250 x 249 mm

Cena na poptávku

Běžná cena 65,- / ks

Jedná se o cihly I. jakosti

Jak si u nás objednat stavební materiál?

Kontaktujte nás

Domluvíme se na detailech

  • Typ, množství a cena
  • Doprava – možnost dodání přímo na místo stavby
  • Řekneme si odhadovaný datum dododání

Prodej stavebního materiálu z akční nabídky probíhá pouze formou objednávky. Jsme schopni zajistit dodávku přímo na místo určení stavby do cca 20 km v okolí Měřína. Kamionové objednávky dopravíme kamkoliv po České republice. Cena dopravy je pak zahrnuta již v ceně cihly.

Více informací o produktech a objednávkách získáte telefonicky nebo emailem.

Co je dobré vědět před nákupem

Pokud jsou cihly vedené jako II. jakosti, tak na paletách mohou být prasklé bloky, ale převážně se jedná jen o poškozené rohy. Pozor! Na cihly II. jakosti se nevztahuje možnost reklamace.

Jak vypadají cihly druhé jakosti?