Fasádní systém CEMIX

Logo společnosti Cemix

Zateplovací fasádní systém CEMIX

Zateplením budovy snížíte spotřebu energie na vytápění a zároveň budete mít novou fasádu. Uspoříte vaše výdaje za teplo a chráníte životní prostředí. Přitom se vám vynaložené prostředky mohou vrátit již v řádu let.

Čerpejte dotace z programu ZELENÁ ÚSPORÁM a stlačte vaše pořizovací náklady na zateplení na minimum. Kontaktujte nás, rádi Vám při koupi systému pomůžeme s vyřízením Vaší žádosti na dotaci.

Proč si objednat systém CEMIX u nás?

Vše přípravíme

Zajistíme vše, co potřebujete pro vaši novou fasádu v jednom balíku – lepidlo, perlinku, stěrku, penetrace a fasádu. Bez starostí a s jistotou, že budete mít vše, co potřebujete. Stačí nám jenom zadat rozměr fasády, my spočítáme materiál a připravíme cenovou nabídku.

Kompletní balení

Ve stavebninách na vás bude čekat vše, co potřebujete pro realizaci fasády v jednom kompletním balíku. Pak stačí za váš vůz připojit vozík, kam ve stavebninách vše naložíme. Vše v pohodě, bez stresu a s jistotou, že máte zásilku kompletní.

Doprava po okolí

Nemáte možnost dorazit k nám osobně pro předání materiálu? Momenátlně můžeme poskytnou dopravu materiálu v okruhu dvaceti kilometrů od Měřína. Ušetřete si čas, udělejte si pohodlí a nechte si materiál dovézt až na stavbu.

Jaké varianty fasádních systému nabízíme?

Cemixtherm COMFORT EPS - Stavebniny Měřín, MERSTAV CZ

Cemixtherm COMFORT EPS

Vnější tepelněizolační kompozitní systém (ETICS) z pěnového polystyrenu s omítkou

Zateplovací systém s Evropským technickým schválením a Osvědčením Cechu pro zateplování budov (kvalitativní třída A). Jako tepelněizolační deska se používá expandovaný pěnový polystyrén fasádní. Desky se lepí k podkladu a následně armují univerzálním materiálem Cemix Lepicí a stěrková hmota COMFORT. Tmel se nanáší po obvodu desky a min.  ve třech bodech uprostřed plochy desky nebo celoplošně zubovým hladítkem. Minimální plocha styku desky s podkladem je 40 %.

Přednosti systému COMFORT EPS:

  • výborné tepelněizolační vlastnosti
  • nižší pořizovací cena oproti sytémům s minerální vlnou
  • snadná montáž
  • splňuje nejvyšší nároky na certifikaci

Omezení:

  • omezené použití do výšky max. 22,5 m nad terénem z důvodů požární ochrany

Technický list Cemixtherm COMFORT EPS ke stažení

Cemixtherm DIFU MW - Stavebniny Měřín, MERSTAV CZ

Cemixtherm COMFORT EPS

Vnější tepelněizolační kompozitní systém (ETICS) z pěnového polystyrenu s omítkou

Zateplovací systém s nejvyšší evropskou kvalitou a s difuzně propustnou základní vrstvou. Nabízí řešení pro zákazníka, který hledá zateplení domu s vysokými nároky na prodyšnost. Uvedené vlastnosti systému jsou zajištěny použitím speciální stěrkové hmoty s názvem Cemix Lepicí a stěrková hmota DIFUZNÍ s µ ≤ 8!

Přednosti systému COMFORT EPS:

  • výborné tepelněizolační vlastnosti
  • vynikající parametr paropropustnosti
  • snadná montáž

Technický list Cemixtherm DIFU MW ke stažení