Nabídka řemeslníků

Pomůžeme vám s realizací stavby a jejím financováním

Jsme tu pro Vás, když potřebujete pomoci se stavbou

Hledáte spolehlivé a kvalitní řemeslníky pro vaše stavební projekty? Ušetřete svůj čas a využijte náš seznam řemeslníků a kontaktujte je přes naše webové stránky. Získáte přístup k prověřeným řemeslníků a vždy vám rádi pomůžme s výběřem nebo jakýmkoli dotazem, který se týká navázání spolupráce.

Poptávka na našich stránkách vám zajistí nejen rychlejší a snadnější nalezení řemeslníka, ale také zaručenou kvalitu a spokojenost s provedenou prací.

Proč poptat řemeslníky na spolupráci u nás?

Prověření fachmani

Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. Víme koho na našem webu inzerujeme a s každým dlouhodobě spolupracujeme. To je lepší než doporučení jednoho známého.

Ušetříte moře času

Místo toho, abyste sami museli složitě hledat a obvolávat jednotlivé kontakty, zde je naleznete všechny na jednom místě. Snadno tak naleznete správného řemeslníka nebo specialistu na finance.

Nejste na to sami

Pokud si nejste jistí nebo potřebujete jakoukoliv pomoc, Vaši poptávku na spolupraci s Vámi rádi probereme a nasměrujeme Vás tak, aby výsledná práce hladce proběhla. Stačí jen zavolat!

Řemeslníci, kteří odvedou poctivou práci

Mikyska Jiří

  • hrubé stavby, pokládka dlažby, výkopové práce, obklady a fasády

Dušan Haupt

  • tesařské a pokrývačské práce
  • bednící, betonářské a vazačské práce (armatury)

Petr Polák

  • elektroinstalace
  • fotovoltaické elektrárny
  • tepelná čerpadla

Umíme i finanční poradenství nebo hypotéky

Roman Hošek

Broker Consulting

  • hypotéky, pojištění, investice a reality

Rádi Vám pomůžeme s hledáním

Nenašli jste řemeslníka, kterého aktuálně poptáváte?

Pokud se vám nepodařilo mezi kontakty nalézt odpovídající odbornost řemeslníka, tak se neváhejte ozvat na telefon, e-mail nebo mě kontaktujte přes formulář. Rád vám pomohu s dohledáním odpovídající profilu nebo odbornosti.