Stavební práce

Stavební práce bez starostí? S námi hravě!

S námi snadno zvládnete rekonstrukci nebo hrubou stavbu!

Plánujete rekonstrukci bytu, domu nebo hrubou stavbu? Hledáte spolehlivou firmu, která vám zajistí kvalitní práci a dodá veškerý stavební materiál? Pak jste na správném místě!

Stavebniny MERSTAV úzce spolupracují s firmou „Zednické a stavební práce Hobza & Tůna“, která se pyšní bohatými zkušenostmi a profesionálním přístupem. Nabízíme komplexní služby v oblasti stavebních prací, od drobných oprav až po rozsáhlé rekonstrukce.

Nabízíme širokou škálu služeb

  • Rekonstrukce bytového jádra: Změňte Vaši kuchyň a koupelnu k nepoznání! Nabízíme kompletní rekonstrukce, dodání materiálu a realizaci.
  • Rekonstrukce domů: Renovace fasády, výměna oken, zateplení, nebo celková rekonstrukce interiéru? Pro nás žádný problém!
  • Hrubé stavby: Základy, nosné zdi, stropy, střecha… Zajistíme Vám kompletní realizaci hrubé stavby Vašeho domu.
  • Omítky & štuky: Dodáme a zpracujeme vnitřní i venkovní omítky a štuky dle Vašeho přání.
  • Fasády: Zateplíme a zrenovujeme Vaši fasádu a dodáme jí moderní a atraktivní vzhled.
  • Sádrokartony: Vybudujeme Vám sádrokartonové příčky, podhledy a další konstrukce.
  • Výkopové práce: Zajistíme výkopy pro základy, bazény, inženýrské sítě a další dle Vašich potřeb.

Proč poptat řemeslníky na spolupráci u nás?

Prověření fachmani

Ještě než si u vás řemeslníci rozbalí vercajk, víte, co vás čeká. Víme koho na našem webu inzerujeme a s každým dlouhodobě spolupracujeme. To je lepší než doporučení jednoho známého.

Ušetříte moře času

Místo toho, abyste sami museli složitě hledat a obvolávat jednotlivé kontakty, zde je naleznete všechny na jednom místě. Snadno tak naleznete správného řemeslníka nebo specialistu na finance.

Nejste na to sami

Pokud si nejste jistí nebo potřebujete jakoukoliv pomoc, Vaši poptávku na spolupraci s Vámi rádi probereme a nasměrujeme Vás tak, aby výsledná práce hladce proběhla. Stačí jen zavolat!

Řemeslníci, kteří odvedou poctivou práci

Jaroslav Hobza

IČO: 09964991

Martin Tůna

IČO: 64272133

Chcete se dozvědět více?

Stavební práce s námi budou hračka! S námi levou zadní.

Neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a zpracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku. Stačí zavolat nebo napsat na kontakty níže. Těšíme se na spolupráci s vámi.