Vinylové podlahy ACARA

Nová generace podlahových krytin

Logo společnosti ACARA

SPC vinylové podlahy od společnosti ACARA v prodeji!

SPC vinyl je jedním z nejoblíbenějších druhů podlah pro instalaci v interiéru. Je to kompozitní vinylová podlaha vyrobena spojením vápencového prášku pojiv a pryskyřic. SPC vinylové podlahy jsou skvělou volbou i pro větší projekty a prostory. Konkrétně značka SPC Floor Concept je  považovaná za novou generaci podlahových krytin. Snadno se instalují a udržují, jsou vysoce odolné a tvarově stabilní. Neobsahují formaldehyd a hlavně jsou 100% voděodolné!

Výhody řešení SPC Floor Concept

Vodotěsné

Vzhledem k tomu, že hlavní složkou SPC je prášek z přírodního kamene, funguje dobře v kontaktu s vodou a plísně se nevytvoří, ani při vysoké vlhkosti.

Protipožární

Podlaha SPC prošla požárním testem standardu CE, požární odolnost je Bfl-s1. Podlaha SPC je nehořlavá, nespontánní ve spalování, plamen automaticky ustane za 5 vteřin. Neprodukuje toxické a škodlivé plyny.

Ekologické

Jádro SPC je vyrobeno z vysoce kvalitního vápence a pryskyřice, bez škodlivých materiálů, jako je benzen, formaldehyd a těžké kovy a bez ftalátů. Produkt prošel zkouškou z více než 179 různých typů nebezpečných materiálů a chemikálií

Stabilita

Podlaha SPC je díky přírodnímu obsahu extrémně prostorově stabilní. Může být vystavena teplotě + 80 °C po dobu 6 hodin, při smršťování 0,13 mm s vlnitostí 0,2 mm

Ukázka provedení SPC vinylové podlahy od společnosti ACARA

Co je SPC Floor Concept?

SPC Floor Concept je materiál považovaný za novou generaci podlahových krytin. Podlaha se skládá z: nášlapní vrstvy která je povrchově upravená proti UV záření, dekoru, jádra z SPC a integrované podložky. Hlavním obsahem jádra SPC je prášek z přírodního kamene (až 65 %), PVC pryskyřic (25 %) a stabilizátorů (10 %), které jsou namíchané podle určité receptury.

SPC vinylové podlahy s podložkou

SPC Floor Concept

Správně zvolená podložka vyzdvihne ty nejlepší vlastnosti z SPC vinylové podlahy. Podložka zvýší komfort bydlení, vylepší akustické vlastnosti podlahy (tichá podlaha) i tepelnou pohodu v celé místnosti. SPC podlahy jsou vhodné téměř do každého interiéru. Jejich vysoká voděodolnost a oděruvzdornost umožňuje instalaci i do koupelny, nebo zvlášť náročných prostor jako jsou kuchyně a vstupní haly. Realistický vzhled dřeva nebo kamene dodá vašemu interiéru autentičnost.

Cena všech dekorů je stejná – 749 Kč / m²

01 Dub select

02 Dub rustic

03 Dub white

01 Dub braun

01 Dub grey

06 Dub antik

07 Dub alpine

08 Cement light grey

09 Cement grey

10 Dub artic grey

12 Dub honey

13 Buk classic

14 Dub mocca

Vinylové podlahy lepené

VINYL Floor Concept HERRING

Snadná údržba, pevnost a vysoká odolnost. Nejen to jsou výhody lepených vinylových podlah LVT. Navíc tyto podlahy neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vhodné i do vlhkých prostor. Vinylové podlahy vynikají nízkým kročejovým hlukem a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. Vyberete si z mnoha prémiových dekorů o tloušťce 2 mm nebo 2,5 mm. Hodí se do každého interiéru.

Cena všech dekorů je stejná – 749 Kč / m²

Lepená vinylová podlaha VINYL Floor Concept HERRING 2.5 Amsterdam

05 Amsterdam

Lepená vinylová podlaha VINYL Floor Concept HERRING 2.5 London

06 London

Lepená vinylová podlaha VINYL Floor Concept HERRING 2.5 Paris

07 Paris

Lepená vinylová podlaha VINYL Floor Concept HERRING 2.5 Berlin

08 Berlin