Koupelny Maro

Splňte si sen o krásné a moderní koupelně

Logo společnosti MARO

Pořiďte si novou koupelnu až o 15 % levněji!

Spolupráce stavebnin Měřín a společnosti MARO vám otevírá dveře k vysněné koupelně za nádhernou cenu. Využijte jedinečnou nabídku slevy až 15 % na kompletní sortiment koupelnového vybavení a proměňte vaše vize a nápady v realitu.

Jak získat výhodnou cenu na sortiment koupelen MARO?

Spolupráce koupelny MARO a MERSTAV

Tři snadné kroky k nové koupelně:

  • Projděte si široký sortiment společnosti MARO v online cenících níže nebo navštivte koupelnové studio MARO ve Velkém Meziříčí a nechte se inspirovat.
  • Získejte ve stavebninách MERSTAV zdarma návrh koupelny a ještě Vám pomůžeme s výběrem a rozmístěním jednotlivých prvků
  • Vybrané koupelnové prvky si objednáte přes stavebniny MERSTAV a ušetříte až 15 %!
  • Žádné starosti s dopravou! Není problém veškerý materiál a koupelnové prvky dopravit až k vám domů. Podmínky a možnosti dopravy se liší v závislosti na vzdálenosti. Vše spolu vyřešíme ihned na místě při realizaci objednávky.

Vyberte si kompletní sortiment koupelnového vybavení MARO

Proměna vaší koupelny s námi bude hračka!

Neváhejte a využijte tuto jedinečnou nabídku. Společně s koupelnami MARO a Stavebninami Měřín vám pomůžeme proměnit vaši koupelnu v oázu klidu a relaxace. Ochotně vám poradíme s výběrem produktů, pomůžeme s vytvořením 3D návrhiu vaší koupelny a zajistíme pohodlnou dopravu materiálu až k vám domů. Prostě dokonalost.

Máte další otázky? Neváhejte nás obratem kontaktovat!

Spolupráce koupelny MARO a MERSTAV